Etiketid ja sildid

Meie toote valikust leiate kleebisetiketid ja -sildid rullis või poognana, paberil või kilel.

Etikette on võimalik teha klaasist, plastist või metallist purkidele, pudelitele ja kõikvõimalikele muudele pakenditele või toodetele. Soovi korral teeme ka kujunduse.

Erineme enamusest etiketitootjatest selle poolest, et võime pakkuda täpselt sellist mõõtu ja kuju etiketti nagu pakend vajab.

Meie plussiks on see, et saame Teile valmistada kvaliteetseid niiskus- ja temperatuurikindlaid värvitrükis etikette ning silte ka väga väikestes kogustes.

Võimalus on lisada ka UV-lakk või hotfoil. Hotfoiliks e. eestipäraselt kuumfoolium trükkimiseks nimetatakse kuuma kliseega etiketile metalse läikega ornamentide, kontuuride või tekstide kandmist. Fooliumite valik on väga suur. Fooliumiga trükitud etikett erineb oma sära poolest metallik värvist. 

Prinditud etiketid on suurepärane võimalus tähtpäevaliste või kindla sündmusega seotud toodete (nt. veinide, pulmaviinade, õllede ja teiste jookide, maiustuste näiteks jõulumaiustused) etiketeerimiseks. See on soodus lahendus ka suurtootmise proovipartiide, väiketööstuste tooteseeriate ja kasutusjuhendite trükkimiseks. Ideest teostuseni kuluv aeg on minimaalne, sest ei ole vaja oodata trükiplaatide ja stantside valmimist.

Etikette ja silte on võimalus tellida ka koos kujundusega.

Etikettide hind sõltub tellitavast kogusest ja etikettide mõõdust ning kui on soov ka meie poolseks etiketi kujundamiseks, siis ka kujundamisele kulunud ajast.