Etiketid ja sildid

Kleebisetiketid ja -sildid rullis või poognana. Paberil või kilel.
Klaasist, plastist või metallist purkidele, pudelitele ja kõikvõimalikele muudele pakenditele või toodetele. Teeme ka kujunduse.

Erineme enamusest etiketitootjatest selle poolest, et võime pakkuda täpselt sellist mõõtu ja kuju etiketti nagu pakend vajab.

Meie plussiks on see, et saame Teile valmistada kvaliteetseid niiskus- ja temperatuurikindlaid värvitrükis etikette ning silte ka väga väikestes kogustes.

Kuni 10 000 etiketi koguste valmistamiseks, kasutame üldjuhul Primera LX seeria etiketiprinterit. Keerukama kuju ja suuremate koguste trükkimiseks kasutame flekso-trükiseadmeid.
Võimalus on lisada ka UV-lakk või hotfoil. Hotfoiliks e. eestipäraselt kuumfoolium trükkimiseks nimetatakse kuuma kliseega etiketile metalse läikega ornamentide, kontuuride või tekstide kandmist. Fooliumite valik on väga suur. Fooliumiga trükitud etikett erineb oma sära poolest metallik värvist. Peale etiketile foiliga sära andmist on võimalik foiliga ka numereerimine ja samuti on olemas kraabitavaid foile.

Etiketiprinter võimaldab kõrgekvaliteedilisi värvilisi kujutisi trükkida rulli keritud etikettidele. Erinevalt teisele, etikettide ja siltide trükkimisel kasutatavale tehnoloogiale (flekso), puuduvad printimisel kulutused trükiplaatide valmistamiseks - see lubab trükkida väga väikeseid koguseid koheselt vajaduse tekkides hea hinnaga.

  

Etikette on võimalik trükkida eritüübilistele rull- või volditud paberist ja plastist etikettidele, aluspaberil stantsitud või stantsimata kujul. Parima tulemuse saab kõrgläikega paberile või matile plastikule trükkides.

Prinditud etiketid on suurepärane võimalus tähtpäevaliste või kindla sündmusega seotud toodete (nt. veinide, pulmaviinade, õllede ja teiste jookide, maiustuste näiteks jõulumaiustused) etiketeerimiseks. See on soodus lahendus ka suurtootmise proovipartiide, väiketööstuste tooteseeriate ja kasutusjuhendite trükkimiseks. Ideest teostuseni kuluv aeg on minimaalne, sest ei ole vaja oodata trükiplaatide valmimist.

veinipudelite etiketid  

Tehnilised andmed printimistehnoloogiaga valmistatavatele etikettidele:
• Trükitihedus kuni 4800 dpi
• Värve 16,7 miljonit
• Trükitava ala laius kuni 203 mm
• Etiketi maksimaalsed mõõdud 206 x 609 mm (võimalik on printida horisontaalselt või vertikaalselt)
• Etiketi minimaalsed mõõdud 19 x 19 mm
• Paberirulli sisemine läbimõõt 76 mm
• Paberirulli välimine läbimõõt, kuni 152 mm
Etikette ja silte on võimalus tellida ka koos kujundusega.

Etikettide hind sõltub tellitavast kogusest ja etikettide mõõdust ning kui on soov ka meie poolseks etiketi kujundamiseks, siis ka kujundamisele kulunud ajast.


Pakume Sulle hea turundusidee, mille anname siin tasuta.
Valmista oma majutus- või toitlustusasutusele, spordisaalile või spordisündmusele väikepartii veepudeleid milledel on Sinu logo või personaalse kujundusega etiketid!
Selline lahendus reklaamib Sinu ettevõtmist ka kaugemal ning ei tõsta olulisel määral veepudeli omahinda.
Kui idee Sind huvitab, siis kirjuta meie e-postile. Kirjuta kindlasti ka kui suurt partiid oled mõelnud hankida. Seejärel võtame Sinuga ühendust ja täpsustame tootmise tingimused. Vajadusel abistame ka veepudelite hankimisel.
Hinnapäringu saad saata kohe siit: See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.